شرکت آژینه ابزار پارس ارائه دهنده دستکشهای ایمنی و صنعتی با برند راگ به دلیل سطح کیفیت بالا، گارانتی و خدماتی که ارائه می دهد توانسته جزو یکی از موفق ترین شرکتها در این زمینه باشد.
تمامی محصولات راگ به دلیل داشتن استانداردهای تولید دارای استاندارد صادرات به قاره اروپا و امریکا نیز می باشد.
دستکش راگ به دلیل استاندارد بودن سایز آن، قیمت رقابتی و مناسب نسبت به نمونه های مشابه، کیفیت بالا، گارانتی و قابل استفاده بودن در تمامی محیط های کاری توانسته جایگاه مناسبی را بین سایر نمونه ها به دست آورد و با توجه به تنوع زیاد در انواع نمونه های دستکش راگ به راحتی می توان از آن در صنایع و کارهای مختلف استفاده کرد.
از آنجا که شرکت آژینه ابزار پارس در جهت افزایش همکاری فی مابین، ارائه خدمات بهتر به مشتریان، سهولت خرید محصولات و رضایتمندی مشتریان اهتمام می ورزد، با توجه به سیاستهای جدید خود تصمیم دارد تا محصولات راگ را به صورت آنلاین به فروش رساند تا هم مشتری راحتتر خرید و پرداخت خود را انجام دهد و هم به راحتی از موجودی محصولات و کلیه مراحل خرید خود مطلع باشد.
رضایتمندی شما مشتریان عزیز همواره شعار شرکت ما بوده و امیدواریم که ما را از نقطه نظرات و پیشنهادات خود بهره مند سازید تا هرچه بهتر بتوانیم خدمات شایسته ای را ارائه دهیم و با یاری شما قدم برای برقراری ارتباطی محکم تر در جهت توسعه و گسترش این صنعت برداریم.